Różne

Jak Zrobić Zrzut Ekranu iPhone’a? Poradnik


Zrzut ekranu to prosty sposób na zapisanie obrazu wyświetlanego na ekranie urządzenia. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz udokumentować coś, co widzisz na ekranie swojego iPhone’a. Zrobienie zrzutu ekranu jest bardzo proste i można to zrobić w kilku prostych krokach.

Jak zrobić zrzut ekranu iPhone’a za pomocą funkcji Przytrzymaj i Kliknij

Aby wykonać zrzut ekranu iPhone’a, należy wykonać następujące czynności: Przytrzymaj przyciski Boczny i Głośność jednocześnie. Po chwili na ekranie pojawi się dźwięk i zostanie wykonany zrzut ekranu. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane do albumu Zdjęcia.

Jak używać aplikacji do robienia zrzutów ekranu na iPhone’a

Aplikacja do robienia zrzutów ekranu na iPhone’a jest łatwa w użyciu. Aby skorzystać z tej funkcji, należy wykonać następujące kroki:

1. Przytrzymaj przycisk boczny i przycisk Home jednocześnie, aż pojawi się dźwięk i ekran zostanie podświetlony.

2. Zrzut ekranu zostanie automatycznie zapisany w folderze Zdjęcia aplikacji.

3. Możesz również udostępnić swoje zrzuty ekranu poprzez wiadomości, e-maile lub inne aplikacje społecznościowe.

Jak wykorzystać funkcję Przytrzymaj i Kliknij, aby robić zrzuty ekranu na iPhone’a

Aby wykorzystać funkcję Przytrzymaj i Kliknij do robienia zrzutów ekranu na iPhone’a, należy wykonać następujące kroki. Po pierwsze, należy przytrzymać przycisk boczny lub górny (zależnie od modelu) i przycisk Home jednocześnie. Po drugie, po chwili zobaczymy efekt dźwiękowy i zostanie wykonany zrzut ekranu. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane do aplikacji Zdjęcia.

Zrobienie zrzutu ekranu na iPhone jest bardzo proste. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przyciski Home i Power, aż pojawi się dźwięk i zobaczysz błysk. Zrzut ekranu zostanie automatycznie zapisany w albumie Zdjęcia. Możesz go udostępnić lub edytować według własnych potrzeb.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *