Technologie

MacBook Pro 14, a może MacBook Pro 16 – warto wybrać najlepsze rozwiązanie

• Zakładki: 98


W przypadku szeroko pojętego sprzętu komputerowego, w tym np. laptopów, notebooków czy też komputerów osobistych, liczy się przede wszystkim wysoka jakość tego typu urządzeń. Stąd też coraz częściej kierujemy się nie tylko ceną, ale i wydajnością, jaką mogą nam zapewnić tego typu maszyny. Coraz więcej osób na świecie sięga więc po produkty oznaczone logo z charakterystycznym jabłuszkiem. Apple MacBook Pro 16 to inwestycja w świat, który z pewnością pomoże nam zarówno w pracy jak i domu. MacBooki nie należą do najtańszych urządzeń na rynku, ale ich możliwości techniczne oraz wygląd zachwycą każdą osobę, która po nie sięgnie. Z pewnością będzie to inwestycja we własną przyszłość, na którą naprawdę warto postawić.

Nowy Apple MacBook Pro – zakupy przez Internet to jest to!

Gdzie więc najłatwiej będzie nam nabyć takie produkty jak np.: MacBook Pro 16 czy też MacBook Pro 14 2021? Zakupu takich komputerów możemy dokonać w sklepach stacjonarnych, ale wyśmienitą opcją będzie tutaj nabycie ich online na stronie sprzedażowej sklepu Lantre.pl: https://lantre.pl/c/118/macbook-pro-mac.html. Możemy więc tutaj postawić na modele wyposażone w czip M1 albo czip M1 Max. Posiadają one aż do 64 GB zunifikowanej pamięci RAM, a ich dziesięciordzeniowy procesor CPU zapewnia im potężną wydajność. GPU może dysponować aż trzydziestoma dwoma rdzeniami, a Neural Engine w obydwu przypadkach składa się z szesnastu rdzeni. Rozmiary ekranów to odpowiednio 14,2 cala oraz 16,2 cala. Wyświetlacz Liquid Retina XDR zapewni nam rozdzielczość na poziomie 3456 na 2234 pikseli. Komputery te posiadają, m.in. Touch ID oraz można do nich dokupić, np. gładzik Force Touch, co z pewnością zapewni nam pełen komfort korzystania z MacBooków.

Warto postawić na MacBooka Pro oraz inne urządzenia ze świata Apple

Oprócz takich udogodnień jak Touch Bar, czy też odpowiednio mocny procesor M1 albo procesor Intel Core, szukajmy rozwiązań posiadających dobrze dobraną ilość GB pamięci. Pamięć masowa może mieć pojemność nawet ośmiu terabajtów (na zamówienie), ale z zasady wynosi 512 GB albo 1 TB. Udoskonalony mechanizm nożycowy sprawia, że podświetlana klawiatura MacBooka Pro jest praktycznie bezawaryjna. Czytnik linii papilarnych zabezpieczy naszego Maca przed dostępem osób niepowołanych. Oczywiście to czy sięgniemy po produkt Apple zaopatrzony w czip M1 czy też wybierzemy ich komputer z procesorem Intel Core i9 zależy tylko od nas. W sklepie internetowym Lantre.pl z pewnością znajdziemy komputer z odpowiednią ilością GB pamięci RAM, w którym najbardziej przydatne polecenia można będzie wykonywać przy użyciu aplikacji Terminal. Warto udać się tam już dziś, by zapoznać się z pełną ofertą sprzedażową dostępną online.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
65 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *