Technologie

Plazma do cięcia metalu – poznaj maszyny STIGAL

• Zakładki: 77


Branża metalowa to niezwykle wymagająca dziedzina gospodarki, w której niezawodny sprzęt to podstawa. Jeżeli prowadzisz firmę oferującą usługi cięcia blach i innych metalowych elementów doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważna jest precyzja i szybkość działania. W firmie STIGAL także doskonale wiemy, ile zależy od skuteczności maszyn, dlatego tworzymy urządzenia wyposażone w najnowszą technologię plazmową. Poznaj zalety naszych maszyn do cięcia blach i przekonaj się, że twoje procesy produkcyjne mogą przebiegać jeszcze szybciej i sprawniej.

Czym wyróżnia się technologia cięcia plazmą?

Wykorzystanie technologii cięcia plazmą eliminuje ograniczenia dotyczące maksymalnej grubości cięcia, jakie posiada laser. Jest to sposób również bardziej ekonomiczny – elementy wypalane na plazmie wytniesz znacznie taniej. W przypadku niektórych grubości blach plazma do cięcia metalu zapewnia znacznie większą jakość i szybkość cięć niż ma to miejsce w przecinarkach laserowych.

Laserowa precyzja nie jest konieczna w przypadku niektórych działań, dlatego postawienie na plazmę może zdecydowanie zmniejszyć koszty eksploatacji, a także wykorzystując sprzęt dużych gabarytów taki jak  maszyna Dynamic X-PRO marki STIGAL znacznie zwiększysz zakres grubości cięcia blach stalowych, aluminiowych i nierdzewnych.

Seria maszyn do cięcia arkuszy blach od STIGAL

Już dziś zamów plazmę do cięcia dopasowaną do Twojej produkcji i powiększ zakres grubości wycinania. Nasze maszyny pozwalają na cięcie w różnych konfiguracjach, dzięki czemu doskonale dopasujesz konkretny model do swoich procesów produkcyjnych. Poznaj nasze produkty i przekonaj się jaką skuteczność zapewniają  nasze przecinarki do arkuszy blach.

Seria przecinarek ProMaster3D

Najbardziej zaawansowane przecinarki plazmowe, gazowe oraz plazmowo-gazowe w naszej ofercie, pozwalające na najwyższej jakości cięcie blach w technologii 2D oraz 3D. Niezwykły komfort, pracy, wygoda w obsłudze, szybkość i doskonała precyzja – jest to najnowocześniejszy sprzęt posiadający wszystko, czego potrzeba we współczesnym zakładzie produkcyjnym.

Seria przecinarek VXstandard

Przecinarka VXstandard przystosowana jest do najcięższych zadań i cięcia materiału o grubości nawet do 300 mm. Nie ustępuje przy tym mniejszym modelom pod względem szybkości i precyzji działania.

Seria przecinarek Dynamic

Dynamic X-PRO to kompaktowa przecinarka plazmowa zapewniająca doskonałą ergonomię, bezpieczeństwo i świetne parametry pracy. To niezawodny i niezwykle skuteczny sprzęt pozwalający usprawnić procesy w Twojej firmie – najwyższa jakość i precyzja cięcia stawia ją jako jednego z lidera w swojej klasie.

Wybierz sprzęt dopasowany do Twojej działalności i dołącz do setek zadowolonych właścicieli firm zarówno w Polsce jak i za granicą. W naszych maszynach stosujemy zaawansowane technologie, spełniające wszystkie standardy i innowacje, które docenione zostały przez specjalistów kilkudziesięcioma nagrodami branżowymi.

Więcej informacji o naszej działalności i maszynach znajdziesz na stronie internetowej stigal.pl – zapraszamy.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
63 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *