Prawo

Sporządzanie umów spółek w Łodzi – zobacz ofertę

• Zakładki: 123


Interesuje Cię sporządzenie umowy spółki, aktu założycielskiego lub innego dokumentu firmowego? Sprawdź ofertę radcy prawnego z Łodzi – Małgorzaty Maciejewskiej. Uzyskaj pomoc w wypełnieniu formularza w systemie S24 bądź otrzymaj spersonalizowaną dokumentację dopasowaną do unikalnej sytuacji Twojej spółki.

Dokumentacja prawna dla spółek

Umowy spółek przygotowywane przez radcę prawnego Małgorzatę Maciejewską to m.in. umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, umowa spółki komandytowo-akcyjnej, umowa założycielska spółki akcyjnej, umowa spółki partnerskiej, umowa spółki komandytowej, umowa spółki jawnej. Innymi dokumentami firmowymi realizowanymi w kancelarii są akt założycielski spółki, wzory umów skrojonych na miarę konkretnej firmy o nietypowym zapotrzebowaniu. Dodatkowo radca prawny pomaga wypełnić formularze elektroniczne w systemie S24.

Miejsce wykonania usług i podpisania umów spółek

Nawet jeśli radca prawny pomaga w rejestracji spółki w systemie S24, niezbędna jest wizyta w kancelarii. Jeżeli nie możesz stawić się osobiście, skontaktuj się z radcą telefonicznie, by ustalić inne rozwiązanie. Jeśli zaś chodzi o podpisywanie umów spółek, możesz to zrobić od razu po przygotowaniu dokumentów w kancelarii. Natomiast w sytuacji, w której niezbędny jest akt notarialny, podpis złożysz dopiero w kancelarii notarialnej.

Małgorzata Maciejewska obsługuje spółki wszelkiego rodzaju, w tym stacjonarne i e-commerce. Specjalizuje się w firmach działających przez internet, agencjach zatrudnienia, branżach odzieżowej i tekstylnej.

Artykuł powstał we współpracy z radcą prawnym Małgorzatą Maciejewską.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
113 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *