Firma

Strona internetowa dla firmy – czy to konieczność?

• Zakładki: 26 • Komentarz: 10


Dlaczego warto mieć stronę internetową?str2

Prowadzisz firmę stacjonarną, restaurację, salon kosmetyczny, lub sklep stacjonarny? Zapewne dbasz o wygląd siedziby. Dokładasz wszelkich starań, by szyld był rozpoznawalny i widoczny z daleka, a aranżacja wystawy wykonana ze smakiem i prezentowała najnowsze trendy. Właściciele restauracji stają na rzęsach, tworząc wyjątkowy klimat panujący we wnętrzach. Te starania z pewnością zostają docenione przez klientów, ale co z wizerunkiem firmy w sieci? Czy posiadanie perfekcyjnej placówki stacjonarnej, zwalnia przedsiębiorcę z pielęgnowania wizerunku w internecie? Absolutnie nie!

Pozwól się odnaleźć

Kiedyś, w zamierzchłych czasach, chcąc znaleźć interesującą nas firmę, chwytaliśmy za opasłą żółtą książkę i wertowaliśmy strony w poszukiwaniu restauracji, dentysty czy hydraulika. Dziś nawet Panorama Firm występuje w wersji wirtualnej, więc i Wasza firma powinna się znaleźć w sieci.

Pamiętajcie, że strona internetowa, to wizytówka w sieci. Od jej wyglądu i funkcjonalności zależy to, jak klienci będą postrzegać firmę. Bardzo często wejście na stronę jest pierwszym kontaktem klienta z marką. Te kilka sekund, kiedy strona otwiera się i pada na nie pierwsze spojrzenie, mogą być decydujące w dalszej relacji. Z tego powodu strona powinna być zrobiona profesjonalnie. Najlepiej, jej wykonanie zlecić profesjonalnej firmie (np. Quality Pixels: http://qualitypixels.pl/).

comments icon10 komentarzy
10 komentarze
24 wyświetlenia
bookmark icon

10 thoughts on “Strona internetowa dla firmy – czy to konieczność?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane