Szkolenia

Szkolenia dla firm w ramach Inprogress Plus

• Zakładki: 114


Szkolenia dla firm są jednym z najlepszych sposobów na zdobycie rynkowej przewagi nad konkurencją. W niepewnych gospodarczo czasach podniesienie w ten sposób kwalifikacji jest po prostu nieuniknione. A inwestycja w know-how pracowników to wciąż jeden z najlepszych sposobów na zdobycie takiej przewagi.

Szkolenia dla firm – biznesowa konieczność

Czy szkolenia dla firm, lub też ściślej rzecz ujmując, dla pracowników, można traktować jako panaceum na wszelkiego rodzaju biznesowe zawirowania? Oczywiście, że nie. Nawet najlepiej wyszkoleni pracownicy mogą nie mieć żadnego wpływu na kierownictwo podejmujące złe decyzje biznesowe. Poza tym warto pamiętać, że wysokie kwalifikacje niewiele zmienią, jeżeli pracownicy będą przepracowani lub zdemotywowani, a tym samym skłonni do zmiany miejsca zatrudnienia. Tym niemniej w standardowych sytuacjach posiadanie odpowiednio wyszkolonego zespołu w zasadzie zawsze jest ogromną korzyścią dla organizacji.

Dotyczy to rzecz jasna pracowników wszystkich szczebli, a nie tylko kierownictwa. Owszem, pracownicy średniego i wysokiego szczebla, w tym również menedżerowie, muszą posiadać aktualną wiedzę na temat przedmiotu działalności firmy, szeroko rozumianego zarządzania itp. Tym niemniej w wielu firmach to właśnie osoby, które nie piastują kierowniczych stanowisk, mają najczęstszy kontakt z klientem. Jeżeli takie osoby są zdemotywowane lub nie mają odpowiednich kompetencji, również tych miękkich, wizerunek firmy może mocno ucierpieć. A przerzucenie kosztów szkoleń na pracowników jest skuteczne tak długo, jak długo nie zatrudnią się oni u konkurencji, która takiego błędu nie zrobi.

Dlatego jeżeli poszukujesz wartościowych, akredytowanych szkoleń z zakresu zarządzania projektami zdecydowanie warto zainteresować się ofertą krakowskiej firmy Inprogress, ze szczególnym uwzględnieniem programu subskrypcji szkoleń online Inprogress Plus.

Oferta szkoleń dla firm w Inprogress

Szkolenia w Inprogress są dostępne zarówno w standardowej postaci, czyli po prostu jednorazowego kursu dotyczącego jakiegoś zagadnienia, jak i modelu subskrypcyjnego. Pierwsza opcja jest oczywista: szkolenie dotyczy konkretnej metodyki z zakresu zarządzania projektami trwa określoną ilość czasu i kończy się egzaminem. O wiele ciekawszym rozwiązaniem jest program subskrypcji szkoleńInprogress Plus.

Zasada jest prosta: wykupując subskrypcję, mamy nielimitowany dostęp do wszystkich szkoleń online w czasie 6 miesięcy. To, w ilu takich kursach weźmiemy udział, zależy wyłącznie od nas i tego, ile czasu jesteśmy w stanie poświęcić na naukę. Poza tym wykupienie subskrypcji Inprogress Plus niesie za sobą dodatkowe korzyści, takie jak chociażby możliwość wzięcia udziału w nadprogramowych warsztatach, sesje Q&A z trenerami, pomoc w wyborze ścieżki rozwoju czy dostęp do społeczności trenerów oraz uczestników.

Zakres szkoleń wchodzących w skład subskrypcji także jest imponujący. Inżynieria oprogramowania, zarządzanie portfelem czy ryzykiem, zarządzanie zespołem oraz zmianami, a także szeroko rozumiane zarządzanie projektami w oparciu o metodyki zwinne, kaskadowe lub łączące te obydwa podejścia.

Więcej informacji znajdziesz na inprogress.pl. Zapraszamy!

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
101 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *