Różne

Youtube updated its algorithm in july upsetting many creators 321033


W lipcu YouTube zaktualizował swój algorytm, co wywołało wiele niezadowolenia wśród twórców. Algorytm YouTube jest odpowiedzialny za to, jak widzowie widzą treści na platformie. Zmiany te miały na celu poprawę doświadczenia użytkowników i zapewnienie im lepszych rekomendacji. Jednak wielu twórców skarży się, że ich treści są teraz mniej widoczne dla widzów, co ma negatywny wpływ na ich przychody.

Jak wykorzystać nowy algorytm YouTube w swoim kanale?

Aby wykorzystać nowy algorytm YouTube w swoim kanale, należy najpierw zapoznać się z jego funkcjami. Algorytm YouTube jest oparty na sztucznej inteligencji i umożliwia twórcom lepsze dopasowanie treści do odbiorców. Dzięki temu można tworzyć bardziej spersonalizowane filmy, które będą lepiej trafiać do widzów. Aby skorzystać z algorytmu, należy włączyć go w ustawieniach konta YouTube. Następnie trzeba dostosować ustawienia algorytmu do potrzeb swojego kanału i określić, jakiego rodzaju treści chce się promować. Po tym można już tworzyć filmy i publikować je na kanale, a algorytm YouTube będzie dostosowywał je do odbiorców.

Jak zarabiać na YouTube po aktualizacji algorytmu?

Aby zarabiać na YouTube po aktualizacji algorytmu, należy skupić się na tworzeniu wysokiej jakości treści, która będzie angażować widzów. Ważne jest również, aby zapewnić regularne publikowanie nowych filmów i utrzymywanie wysokiego poziomu interakcji z widzami. Ponadto warto przygotować strategię promocji swoich filmów, aby dotrzeć do szerszej publiczności. Można to zrobić poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych, blogowanie i inne formy marketingu internetowego. Aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki, można również skorzystać z usług firm reklamowych lub partnerstwa z innymi twórcami YouTube.

Jak tworzyć treści, które będą odpowiadać nowemu algorytmowi YouTube?

Aby tworzyć treści, które będą odpowiadać nowemu algorytmowi YouTube, należy zacząć od zrozumienia jego celu. Algorytm YouTube ma na celu wyświetlanie treści, które są najbardziej interesujące dla użytkowników. Oznacza to, że treści muszą być interesujące i angażujące. Aby to osiągnąć, należy skupić się na tworzeniu treści, które są unikalne i wzbudzają zainteresowanie. Należy również pamiętać o tym, aby treści były aktualne i dotyczyły tematów ważnych dla użytkowników. Ponadto ważne jest również tworzenie treści wysokiej jakości – powinny one być dobrze napisane i merytorycznie poprawne.

Konkluzją jest to, że aktualizacja algorytmu YouTube w lipcu wywołała wiele niepokoju wśród twórców. Wielu twórców skarżyło się na zmiany, które miały negatywny wpływ na ich widoczność i zasięg. YouTube nadal pracuje nad poprawą algorytmu, aby zapewnić lepsze doświadczenie dla twórców i widzów.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
0 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *