Marketing

Materiały reklamowe z nadrukiem

• Zakładki: 34 • Komentarz: 3


Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się firmy zajmujące się sprzedażą różnorodnych produktów z wybranym przez klienta nadrukiem, najczęściej wybieranym jest logo firmy. Jest to bardzo dobry pomysł na uruchomienie własnego biznesu, który może przynosić naprawdę dobre zyski. Nie ma się co dziwić, gdyż bardzo dużo firm zamawia długopisy, notesy, cukierki, kubki, które są opatrzone logo firmy. Jest to coraz popularniejsze zjawisko mieszczące się w ramach prowadzenia działań marketingowych.

Ostatnimi czasy także coraz więcej hoteli zaczyna także zamawiać określone produkty z własną nazwą czy logo. Najczęściej są to kosmetyki hotelowe, które obecnie są rzeczą niezbędną w każdym miejscu noclegowym, które chce uchodzić za dostosowane do europejskich standardów hotelowych.

Hotele najczęściej wybierają podstawowe produkty pielęgnacyjne takie jak szampony, żele pod prysznic czy mydła w kostce, a potem zlecają wykonanie odpowiednich opakowań zawierających nazwę danego miejsca oraz logo.

Menadżerowie polskich hoteli od pewnego czasu zaczęli zdawać sobie sprawę, że wprowadzenie kosmetyków hotelowych znacząco podwyższa prestiż miejsca oraz pozytywnie oddziałuje na klientów. Nie ma co się oszukiwać, ale podczas pierwszej wizyty w hotelu takie szczegóły bardzo mocno zapadają w pamięć oraz sprawiają, że nawet późniejsze niedociągnięcia mogą pójść w niepamięć.

Jednak hotele nie tylko zamawiają kosmetyki z własnym logo. Coraz częściej decydują się także na zamawianie herbat, kaw czy saszetek z cukrem, które także opatrzone są odpowiednim obrazkiem i nazwą hotelu.

comments icon3 komentarze
3 komentarze
38 wyświetleń
bookmark icon

3 thoughts on “Materiały reklamowe z nadrukiem

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane