Inwestycje

Ogrodzenie uniwersalne

• Zakładki: 101


Ogrodzenie wokół posesji ma kilka funkcji, wśród których wskazać można ochronę przed wtargnięciem nieproszonych gości na teren posesji, zabezpieczenie dzieci bawiących się w ogrodzie przed niekontrolowany wyjściem na ulice oraz przed obcymi osobami; zapewnienie bezpieczeństwa i odizolowanie obejścia, wyznaczając fizyczną granicę posesji. Jakie ogrodzenie będzie najbardziej uniwersalne i poza wymienionymi funkcjami zapewni dodatkowe możliwości?

Siatka na każdy płot

Na rynku dostępnych jest wiele typów ogrodzeń. Można wybierać pomiędzy murowanymi, wykonanymi z kutego żelaza oraz siatkowe. Najbardziej uniwersalne są jednak właśnie te najprostsze ogrodzenia z siatki. Są nie tylko konkurencyjne cenowo, pozwalają na bardzo szybki montaż, są trwałe, a przy tym doskonale sprawdzają się jako osłona ogrodu. Ogrodzenie z siatki pozwala na stworzenie naturalnej, zielonej ściany, gdyż stanowi doskonałe poparcie dla roślin pnących. Dzięki temu można uzyskać wspaniały efekt niskim nakładem kosztów i pracy. Dodatkowym atutem tego typu ogrodzeń jest możliwość montażu niezależnie od ukształtowania terenu. W przypadku wzniesień istnieje możliwość dostosowania ogrodzenia tak, aby skutecznie na całej długości chroniło posesję, przy zachowaniu swojej ciągłości. Dostępne są warianty panelowe oraz klasyczna siatka z drutu, która naciągana jest na wmurowanie słupy.

Decydując się na ogrodzenie z siatki, warto oddać się w ręce profesjonalisty. Wybierając ogrodzenia od sprawdzonych producentów, mamy gwarancję, że do produkcji użyte zostały wysokiej jakości materiały odporne na działanie czynników atmosferycznych i odpowiednio zabezpieczone przed korozją.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producent ogrodzeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
50 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *