Biznes

Platforma B2B Infinite SFA – doskonałe rozwiązanie dla usługodawców, dystrybutorów i producentów

• Zakładki: 107


Infinite SFA to nowoczesna platforma handlowa B2B, która powstała z myślą o wsparciu sprzedaży w firmie. System odnajduje zastosowanie przede wszystkim w przypadku procesów biznesowych, realizowanych przez rozproszone zespoły handlowe. To niezastąpione narzędzie pracy dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie, a także współpracujących z nimi dystrybutorów i producentów. Sprawdźmy, dlaczego warto w nie zainwestować.

Infinite SFA to dobre rozwiązanie dla firm i pracowników mobilnych

System SFA stworzony przez Infinite IT Solutions stanowi ogromne wsparcie dla procesów sprzedażowych w firmie. Dzięki niej zarządzanie rozproszonymi zespołami handlowymi, a także wszelkie operacje mające związek z kartotekami oraz asortymentem staną się jeszcze łatwiejsze. System SFA usprawnia czynności, takie jak pozyskiwanie nowych klientów, a także poprawia komunikację między pracownikami, którzy pracują w terenie.

Optymalizacja procesów sprzedażowych to nie jedyne możliwości, jakie oferuje inteligentne narzędzie handlowe Infinite SFA. Platforma B2B pozwala jeszcze lepiej planować pracę, monitorować na bieżąco realizowane zadania oraz przeprowadzać analizy pod kątem większej wydajności. Dodatkowe funkcje, w jakie wyposażono program to: obsługa zwrotów i zgłoszeń reklamacyjnych od klientów, ewidencja kosztów oraz elektroniczny obieg wniosków.

System SFA docenią producenci, dystrybutorzy i usługodawcy

Z platform B2B dla handlu korzystają zarówno producenci, jak i dystrybutorzy. Ci pierwsi muszą nadzorować duże zespoły sprzedażowe pracujące w terenie, jednocześnie nie zaniedbując działań promocyjnych i wizerunkowych. Tymczasem dystrybutorzy pozyskują nowych klientów oraz generują zamówienia, obsługują reklamacje, a także realizują warunki umów handlowych. Infinite SFA docenią również usługodawcy, którzy odpowiadają za zamykanie sprzedaży – dla nich automatyzacja procesów jest kluczowa.

Dlaczego warto wybrać platformę B2B SFA?

System SFA od Infinite IT Solutions jest chętnie wybierany, zarówno przez duże, jak i mniejsze firmy, a także usługodawców. Jego wdrożenie wiąże się bowiem z licznymi korzyściami biznesowymi. Automatyzacja pozwala na lepsze wykorzystanie potencjału zespołu handlowego, a, co za tym idzie, wzrost sprzedaży. Umożliwia także sprawne zarządzanie celami handlowymi oraz kontrolowanie na bieżąco działań pracowników, dzięki czemu podejmowane są dobre decyzje biznesowe.

To nie koniec korzyści, jakie wiążą się ze wdrożeniem platformy B2B Infinite SFA. System pozwala:

  • efektywne wykorzystać czas pracy,
  • rzetelnie ocenić efektywność pracy,
  • szybko reagować na niepożądane zdarzenia,
  • uzyskać dostęp do wiedzy o rynku.

Każdy przedsiębiorca, który ceni sobie wysoką sprzedaż oraz wydajność, przy jednoczesnym zadowoleniu ze strony podległych handlowców, powinien rozważyć zainwestowanie w to narzędzie.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
86 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *