porady

Akcesoria i dodatki do biura, które inspirują do działania

• Zakładki: 91


Przestrzeń, w której pracujemy, powinna pozytywnie wpływać na naszą wydajność. Szczególnie gdy siedzimy 8 godzin za biurkiem, a w pracy powinniśmy wykazywać się wydajnością, wówczas warto zaaranżować najbliższą przestrzeń roboczą w tai sposób, aby poprawiała nam nastrój i była źródłem codziennych inspiracji. 

Oryginalna podkładka na biurko z nadrukowanym wzorem 

Gustav Klimt nieustannie inspiruje tysiące ludzi na całym świecie. Chcesz by malarstwo tego mistrza secesji inspirowało również bliską Ci osobę? Doskonałym pomysłem na prezent będzie podkładka na biurko z secesyjnym wzorem z obrazu „Drzewo Życia” Klimta. Fantazyjnie pozawijane gałęzie drzewa, w złocistych barwach dobrze wpłyną na nastrój. Podkładka na biurko wykonana jest z trwałego filcu, na którym wykonany jest piękny nadruk. Taka podkładka świetnie chroni blat biurka przed kubkami z gorącą herbatą, zarysowaniem, czy innymi mechanicznymi uszkodzeniami. 

Organizer do powieszenia na ścianie

Na Twoim biurku wciąż panuje chaos, przez który trudno Ci się skupić? Doskonałym rozwiązaniem będzie organizer wykonany z filcu z nadrukiem. Możesz powiesić go na ścianie i przechowywać w kieszonkach wszelkie niezbędne drobiazgi i notatki.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Bertoni Home.

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
74 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *