Meble warsztatowe i socjalne - wybór

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Nozzik

Meble warsztatowe i socjalne - wybór

Post autor: Nozzik »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć w jakich sklepach warto będzie szukać dobrej jakości mebli warsztatowych oraz socjalnych dla pracowników. Zależy mi na wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności, przede wszystkim mają służyć nam latami i pozwolić na odpowiednie przygotowanie przestrzeni dla wszystkich pracowników. Z góry dziękuję za informacje!
SzymonLis

Re: Meble warsztatowe i socjalne - wybór

Post autor: SzymonLis »

W takim razie jeżeli będziecie szukali wysokiej jakości mebli warsztatowych to możecie zajrzeć tutaj https://biuromarket.com.pl/meble-warsztatowe.html gdzie znajdziesz standardowe regały magazynowe, szafy warsztatowe w wersji metalowej, czy również takie na narzędzia. Mam nadzieję, ze uda się dobrać wszystko czego potrzebujecie do sprawnego prowadzenia biznesu i pracy.
Bozekk

Re: Meble warsztatowe i socjalne - wybór

Post autor: Bozekk »

Dokładnie warto sobie nawet rozrysować dane pomieszczenie i po prostu przemyśleć rozstaw mebli, aby mieć wszystko wygodnie pod ręką. A poszczególne elementy można dobrać w BiuroMarket, zarówno szafy, regały, wózki, stoły robocze, czy też półki na narzedzia żeby sobie wszystko posegregować. Daj znać jak idą poszukiwania i przygotowanie przestrzeni do pracy!
Voris

Re: Meble warsztatowe i socjalne - wybór

Post autor: Voris »

Warto tutaj zadbać o jakość, jednak meble warsztatowe muszą służyć w codziennej pracy także zwróć uwagę na standard wykonania i też normy jakie spełniają. Mam nadzieję, że jak już wszystko uda się skompletować to również spostrzeżeniami się podzielisz. Pozdrawiam!
Rofik44

Re: Meble warsztatowe i socjalne - wybór

Post autor: Rofik44 »

Na pewno dobrze sprawdzają się również ścianki narzędziowe, żeby mieć wszystko na widoku i pod ręką. No i pozwalają w pełni wykorzystać miejsce jakim dysponujecie. Odnośnie samego wyboru warto zajrzeć na https://biuromarket.com.pl/scianki-warsztatowe.html i przekonać się co tam ciekawego mają i czy będziecie mogli zmieścić się w budżecie.
ODPOWIEDZ