Czas po pracy

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
Awatar użytkownika
Dżemil
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2023, 19:42

Czas po pracy

Post autor: Dżemil »

W jaki sposób najczęściej spędzacie czas po pracy? Na pewno macie jakieś hobby, coś, co faktycznie sprawia Wam przyjemność, co lubicie robić? No i pytanie czy zdarza się Wam spędzać po pracy czas z ludźmi, z którymi pracujecie? Czy raczej wolicie nie wchodzić na przyjacielską lub nawet tylko koleżeńską stopę, tylko pozostać w relacji określmy to "pracowniczej"? U nas organizowane są gry integracyjne dla firm i myślę, że to pomogło nam zbudować fajną relację z współpracownikami :)
diner

Re: Czas po pracy

Post autor: diner »

Niedawno zacząłem korzystać z usług tarot on-line aby poznać moje życie i uzyskać wgląd. To była interesująca podróż odkrywania siebie i uczę się tak wiele. Zdecydowanie polecam to jako hobby, jeśli szukasz sposobu na lepsze zrozumienie siebie.
Gość

Re: Czas po pracy

Post autor: Gość »

Ja czas wolny po pracy spędzam u mnie w ogrodzie, to moja pasja jest. I zmieniam tam meble, widziałem że tu https://gardenspace.pl/krzesla-i-fotele-ogrodowe mają nowoczesne fotele ogrodowe takie jakich od dawna szukałem.
emi9244

Re: Czas po pracy

Post autor: emi9244 »

Uważam, że czas po pracy warto poświęcić na swoje hobby. Jedni lubią sport, inni czytać książki, a wiele osób interesuje się również przyrodą i nauką. Gatunek golden teacher jest dość ciekawy, jeśli chodzi o przyrodę, ponieważ to gatunek grzybów. Możecie obserwować takie gatunki pod mikroskopem i sprawdzać, jakie posiadają właściwości.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 337
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Czas po pracy

Post autor: ziolka »

Profesjonalizm, skuteczność i wsparcie na każdym etapie rekrutacji - to MG Solutions. Skontaktuj się i przekonaj, że to właśnie dla Ciebie! Postaw na sprawdzoną drogę do sukcesu z MG Solutions.
ODPOWIEDZ