Kurs indywidualny czy w grupie?

Czy warto inwestować w rozwój osobisty? Gdzie szukać szkoleń? Jak rozpoznać specjalistę?
Awatar użytkownika
Jana1961
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2021, 13:13

Kurs indywidualny czy w grupie?

Post autor: Jana1961 »

Hej! Od dawna chciałabym nauczyć się porozumiewać w języku chińskim i wreszcie planuję coś z tym zrobić. Zastanawiam się tylko, czy lepsze będą lekcje indywidualne chińskiego, czy kurs w grupie. Wiadomo, że, będąc sam na sam z nauczycielem, mamy pewność, że poświęca on uwagę tylko nam. Uważacie, że przynosi to lepsze efekty?
kamiś544

Re: Kurs indywidualny czy w grupie?

Post autor: kamiś544 »

Myślę, że podnoszenie kwalifikacji to świetne rozwiązanie w każdym wieku. Jeśli Twoją pasją jest rysunek, malarstwo lub sztuka to polecam zajrzeć na stronę https://www.formatstudio.com.pl/ - to szkoła rysunku Format studio Kraków. Jest to świetna placówka, która pomogła już nie jednej osobie dostać się na wymarzone studia lub rozwijać się i spełniać swoje marzenia.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Kurs indywidualny czy w grupie?

Post autor: Bella »

A skoro już mowa o kursach języka angielskiego, to co sądzicie o takich szkoleniach organizowanych przez szkoły językowe dla firm? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-poznan, że na przykład Szkoła Językowa Ling Team oferuje właśnie taki Angielski dla firm Poznań natomiast to miasto, na terenie którego ta szkoła działa. Słyszeliście o niej wcześniej?
ODPOWIEDZ