Gastronomia - meble ze stali nierdzewnej, termosy

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
DawidOz

Gastronomia - meble ze stali nierdzewnej, termosy

Post autor: DawidOz »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć w jakich sklepach lub hurtowniach gastronomicznych warto będziecie szukać dobrej jakości mebli roboczych ze stali nierdzewnej, termosów na żywność, pieców itd. Zależy mi na dobrej cenie, jak i profesjonalnej pomocy obsługi klienta. Pozdrawiam serdecznie!
Dobik

Re: Gastronomia - meble ze stali nierdzewnej, termosy

Post autor: Dobik »

Możesz na przykład sprawdzić invest horeca, jeśli chcesz skompletować sprawnie sobie całą kuchnię w restauracji. Mają zarówno meble ze stali nierdzewnej, termosy na zywność, naczynia, piece, trzony itd. Jest w czym przebierać, do tego pomocna obsługa i sprawnie realizują pełne zamowienia wiec ewentualnie braki mozna szybko uzupełnić
BlinkSz

Re: Gastronomia - meble ze stali nierdzewnej, termosy

Post autor: BlinkSz »

Najważniejsza jest jakość i jednocześnie dostępność do konkretnych rozwiązań, które posłużą Wam latami i jednocześnie nie będą wymagały częstych serwisów. Jeśli chodzi o gastronomie to invest horeca ma rozbudowaną ofertę dostępnych wariantów przez wilki do mięsa, trzony, piece, jak i wspomniane transportery i przechowywanie https://investhoreca.pl/q/?keywords=transp. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i skompletujecie całe wyposażenie do swojej kuchni restauracyjnej.
Bleś

Re: Gastronomia - meble ze stali nierdzewnej, termosy

Post autor: Bleś »

Jakość to klucz, no i też warto pamiętać o tym aby miały odpowiednią pojemność. Tutaj jak najbardziej lepiej mieć jedną sprawdzoną hurtownię, czy też sklep z takim wyposażeniem gdzie są dobre ceny i szybko realizują te duże oraz mniejsze zamówienia. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w branzy horeca!
Fobis

Re: Gastronomia - meble ze stali nierdzewnej, termosy

Post autor: Fobis »

Jakość dobrego wyposażenia gastronomicznego ma ogromne znaczenie, abyście mogli w pełni efektywnie pracować i jednocześnie przygotowywać posiłki dla swoich gości. Jeśli chodzi o termosy, stoły robocze, naczynia, piece, czy trzony to jak najbardziej invest horeca. Warto zrobić sobie dokładną listę rzeczy których będziecie potrzebowali do swojej resturacji aby nic Wam nie umkneło.
ODPOWIEDZ