Szkolenie firmowe Warszawa

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Hadrian
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 4:44

Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Hadrian »

Witam serdecznie. Moja firma ma w planach zorganizować szkolenie dla pracowników, ale nie zdecydowaliśmy się jeszcze na lokalizację. Jakie możecie polecić nam sale odpowiednie na tego rodzaju eventy w Warszawie lub okolicach?

Awatar użytkownika
Augustyn70
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:06

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Augustyn70 »

Weźcie pod uwagę Hotel Borowina. My mieliśmy tam jedną imprezę firmową i było genialnie ;) Super obsługa, profesjonalne podejście do organizacji i przede wszystkim smaczne jedzenie. Sale konferencyjne są naprawdę duże, a to dość ważne.

Awatar użytkownika
karolcia
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:15

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: karolcia »

W organizacji szkolenia dla pracowników oraz czasu po szkoleniu może pomóc https://hulaevents.pl/
Warto pamiętać,że pracownik n ie samym, szkoleniem żyje,żeby mógł się zregenerować,by jego głowa nieco oderwała się od spraw firmy,warto zorganizować grę miejską.Takie gry miejskie są teraz bardzo lubiane i popularne wśród pracowników jak i pracodawców.Można je zorganizować w każdym mieście,są one zabawne,ekscytujące,pozwalające poznać nieznane dotąd rewiry miasta oraz jego tajemnice.Podczas takiej gry pracownik może wykazać się swoimi talentami,umiejętnościami czy specyficzną wiedzą.

Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Bella »

A skoro już przy szkoleniach jesteśmy, to czy robicie sobie czasami jakieś kursy, aby podnieść swoje kompetencje? Ja ostatnio zastsnawiam się nad zrobieniem sobie kursu elektrycznego i zdobyciem uprawnień SEP. Widziałam na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/, że taki kurs można odbyć również w systemie on-line, bez wychodzenia z domu. Nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, które mi odpowiada. A Wy co sądzicie o takiej formie nauki?

Nishaknąpp

Re: Szkolenie firmowe Warszawa

Post autor: Nishaknąpp »

I actually learned here on your site. I wonder how you came up with this idea. Especially your webmaster is really awesome with this work. Can’t wait to hear your reply as I’m thinking to discuss more with you. I hope you recognize me. I actually learned here on your site. I wonder how you came up with this idea. Especially your webmaster is really awesome with this work. Can’t wait to hear your reply as I’m thinking to discuss more with you. I hope you recognize me. 토토사이트검증

ODPOWIEDZ