perfumy w internecie

Recenzje kosmetyków, newsy, informacje.
Awatar użytkownika
Alberta-85
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2023, 4:30

perfumy w internecie

Post autor: Alberta-85 »

Hej wam. Czy macie jakieś doświadczenie w zakupie perfum w internecie? Zastanawiam się, czy ktoś z Was może mi pomóc i polecić mi jakiś dobry sklep z perfumami online?
Kupowanie perfum w internecie jest dla mnie nowym doświadczeniem, więc chciałabym, aby sklep, który wybiorę, oferował dobre jakościowo produkty i szybką dostawę. Czy ktoś z Was może mi polecić jakiś sklep z perfumami online, który spełnia te wymagania?
Bardzo docenię jakąkolwiek pomoc, jaką możecie mi udzielić. Dziękuję za wszelkie sugestie i porady. :)
alek30

Re: perfumy w internecie

Post autor: alek30 »

Witaj:) Od ponad roku zamawiam perfumy przez Internet korzystając zazwyczaj z oferty Perfumy.pl. Niedawno zakupiłem tutaj genialną wręcz kompozycję od Lacoste, konkretnie tę: https://perfumy.pl/product-pol-1302-Lac ... 25-ml.html . Jak widzisz cena nie jest wygórowana. Zapach zaś świetny- stylowy, niepowtarzalny, mocno aromatyczny i orzeźwiajacy zarazem. W dużej mierze to właśnie ze względu na zniżki, promocje itd. chętniej zaglądam do e-perfumerii niżeli stacjonarnych tego typu sklepów.
ODPOWIEDZ