wielkość działki do kredytu hipotecznego

Gdzie wziąć kredyt na firmę? Jak wynegocjować najlepsze warunki?
Kasia

wielkość działki do kredytu hipotecznego

Post autor: Kasia »

Cześć! :) Jestem Kasia i chciałabym podzielić się swoimi przemyśleniami na temat wielkości działki do kredytu hipotecznego. Wielkość działki ma znaczenie, jeśli chodzi o kredyt hipoteczny, ponieważ wpływa na wartość nieruchomości. Im większa działka, tym większa wartość nieruchomości, a to oznacza, że bank może udzielić większego kredytu. Wielkość działki ma również wpływ na to, jakiego rodzaju dom można postawić na działce. Większa działka oznacza większy dom, a to oznacza większy kredyt hipoteczny. Warto więc zastanowić się, jak duża działka jest potrzebna, aby uzyskać odpowiedni kredyt hipoteczny.
mityna

Re: wielkość działki do kredytu hipotecznego

Post autor: mityna »

Hejka, czy wiecie może jak namalować cegły na ścianie ? U mnie to spory problem, bo mimo wszystko nie mam odpowiedniego fachowca pod ręką, a skoro mowa o rękach, to moje nie nadają się do takich działań. No i dlatego mocno się na tym skupiam, by to działało z waszą pomocą.
Gracjan1977

Re: wielkość działki do kredytu hipotecznego

Post autor: Gracjan1977 »

Wielkość działki ma znaczenie, ale co zrobić, gdy jest podana w hektarach a we wniosku trzeba podać wielkość w metrach kwadratowych? Z pomocą może przyjść kalkulator online przeliczający 1 ha ile to m2. Ja byłem zmuszony skorzystać, ale z kalkulatorem nie było z tym żadnego problemu.
ODPOWIEDZ