zakup samochodu leasing czy kredyt

Gdzie wziąć kredyt na firmę? Jak wynegocjować najlepsze warunki?
Kamilio

zakup samochodu leasing czy kredyt

Post autor: Kamilio »

Cześć! :)

Jeśli chodzi o zakup samochodu, to zdecydowanie polecam leasing. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ można wybrać samochód, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom, a także nie trzeba wyłożyć całej kwoty od razu. Co więcej, leasing jest zazwyczaj tańszy niż kredyt, ponieważ nie trzeba płacić odsetek. Warto też wspomnieć, że w leasingu można wybrać opcję wykupu pojazdu po określonym czasie. Wszystko to sprawia, że leasing jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą kupić samochód.
pawełkot

Re: zakup samochodu leasing czy kredyt

Post autor: pawełkot »

Dokładnie tak:) Leasing stanowi bardzo elastyczną formę finansowania auta przy czym raty nie są zazwyczaj wygórowane. W moim przypadku mogę określić je wręcz jako niskie, bo zdecydowałem się na tzw. "LEASING JAK ABONAMENT". Dowiedziałem się o nim ze strony https://haspro.pl/elastyczne-opcje-leas ... a-i-cupry/ . Dzierżawa oparta na nowatorskich, atrakcyjnych rozwiązaniach dotyczy Cupry oraz Seata- popularnych i dość cenionych marek, zwłaszcza przez zwolenników dynamicznych pojazdów o sportowym charakterze. Wziąłem w dzierżawę Cuprę Leon, spłacam wyłącznie szacowaną utratę wartości samochodu, wraz z końcem obowiązywania umowy będę mógł równie dobrze go wykupić na własność jak i zwrócić do dealera.
gośkaa

Re: zakup samochodu leasing czy kredyt

Post autor: gośkaa »

Według mnie świetnym wyborem jest jednak kamper leasing . Ogólnie obsługa posiada bardzo duże doświadczenie i przede wszystkim usługi są tutaj świadczone na bardzo wysokim poziomie
iryna

Re: zakup samochodu leasing czy kredyt

Post autor: iryna »

Na firme na pewno leasing sie oplaca, zwlaszcza, ze teraz dobre oferty sa w salonach. Znajomy w https://scandinavia.volvocars-partner.p ... a-korzysc/ wzial xc40 za 820 zl miesiecznie, jeszcze do konca miesiaca maja promocje :)
ODPOWIEDZ