Własny biznes - import

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 138
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Własny biznes - import

Post autor: kozi44 »

Powiedzcie mi czy waszym zdaniem dropshipping to dobry pomysł na biznes?

Awatar użytkownika
blobers
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2020, 18:48

Re: Własny biznes - import

Post autor: blobers »

Prowadząc taki biznes gdzie zajmujesz się importem, powinieneś koniecznie palmetać o tym, że istnieje coś takiego jak cło na towary z chin. Właśnie dlatego musisz dobrze sprawdzić rynek i obliczyć wszystko tak, żeby po opłaceniu tego cła jeszcze na sprowadzonym produkcie zarobić

Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 177
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: Własny biznes - import

Post autor: hellomyfriend »

Z  artykułów biurowych nie zapomnij zakupić niszczarek oraz pojemników na dokumenty tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ Oprócz tego co jakiś czas mogą dla ciebie wykonać także usługę niszczenia dokumentów i nośników zgodnie z obecnymi przepisami i RODO. Wszystko to w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości

Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 812
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Własny biznes - import

Post autor: Tadek99 »

Prowadząc taki biznes może Ci być potrzebny sprawdzony system, dzięki któremu będziesz mógł bezpiecznie przesyłać poufne dokumenty swoim partnerom biznesowym czy inwestorom. Świetnie może sprawdzić się virtual data room z https://fordata.pl/.

ŁukaszPL

Re: Własny biznes - import

Post autor: ŁukaszPL »

Osobiście chciałbym Wam polecić usługi importer z chin, gdzie poznacie ofertę firmy IZN Trade. Import z Chin znacząco rózni sie od importu z pozostałych państw, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, aby nie przepłacać. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ketoś

Re: Własny biznes - import

Post autor: ketoś »

Jak chcesz magazynowac dużą iloś produktów w swojej firmie to do zliczania wszystkiego oraz inwentaryzowania polecam Ci stworzyc sobie odpowiednia aplikację. Dzięki stronie https://goidea.pl/filemaker.php będzie to możliwe. Ułatwi Ci to pracę oraz wyeliminuje błędy przy liczeniu.

łaka

Re: Własny biznes - import

Post autor: łaka »

Dobra praca to dla mnie własny biznes. Jeżeli mamy fundusze, dobry biznes plan i pomysł to już połowa sukcesu. Pracodawca https://www.glovex.com.pl/ ma obowiązek zadbać o to, aby wszyscy jego pracownicy byli zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony indywidualnej. W ich skład wchodzą również maski przeciwpyłowe. Posiadają one szerokie zastosowanie i sprawdzają się doskonale w różnych sytuacjach, również poza zawodowych. Od czasu do czasu zaglądam na bloga BHP aby się dokształcić.

ODPOWIEDZ