poradniasalomon.pl - adwokat

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Bogumił97
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2019, 11:27

poradniasalomon.pl - adwokat

Post autor: Bogumił97 »

Witajcie. Jakie macie opinie na temat poradni poradniasalomon.pl i pracującego w niej radcy prawnego? Warto się do niego zgłaszać na konsultacje? Potrafi pomóc?
Awatar użytkownika
Bianka1998
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 6:05

Re: poradniasalomon.pl - adwokat

Post autor: Bianka1998 »

Pan Marcin Buchta to bardzo dobrze wykształcony i doświadczony radca prawny, więc jego pomoc jest nieoceniona. Wiem, bo sama miałam przyjemność być na konsultacji. Z pełną odpowiedzialnością polecam :)
Awatar użytkownika
wino1233
Posty: 73
Rejestracja: 11 sie 2019, 12:10

Re: poradniasalomon.pl - adwokat

Post autor: wino1233 »

W sprawach karnych polecam zaś kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/, nie ma dla nich równych w tego rodzaju sprawach. Skutecznie skracają lub odraczają wykonywanie karty, pomogą całą dobę, 24 godziny - 7 dni w tygodniu. Nikogo nie zostawiają na lodzie, prowadzą zarówno trudne i większe sprawy jak i te o mniejszym znaczeniu.
Awatar użytkownika
iglak
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:27

Re: poradniasalomon.pl - adwokat

Post autor: iglak »

Ja zawsze staram się radzić swojego radcy prawnego. Moim ulubionym miejscem jest kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Tam zawsze mogę liczyć na porade, na pomoc, na ogrom motywacji i poświęconego czasu stricte dla mojej sprawy i mojej osoby :)
Edyta

Re: poradniasalomon.pl - adwokat

Post autor: Edyta »

Kiedy ja potrzebowałam pomocy prawnej to udałam się do kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie. Sprawa dotyczyła odebrania praw rodzicielskich ojcu mojego syna, trudna nawet z emocjonalnego punktu widzenia dla mnie. Tym bardziej się cieszę z wszelkiej pomocy jaką uzyskałam.
ODPOWIEDZ