Profesjonalna, tania regeneracja turbosprężarek Mielec

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
radkę

Profesjonalna, tania regeneracja turbosprężarek Mielec

Post autor: radkę »

Dzień dobry

Wśród wielu firm z miasta Mielec jest wiele firm których specjalizacja to regeneracja podzespołów. Różnego rodzaju podzespoły do samochodów, autobusów, czy samochodów ciężarowych w wyniku eksploatacji nadają się do ponownego użytkowania pod warunkiem że ich stan pozwala na naprawę.

Do takich części należą m.in turbosprężarki i to właśnie o nich mowa.

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki
Adres: Polna 3b, 39-300 Mielec
Telefon: +48 609 141 806

To właśnie firma MR Radka wśród firm z miasta Mielec posiada ogromną wydajność produkcji, doskonałe referencje i nienaganne opinie. Kompleksowa obsługa, dużo modeli i rodzajów turbosprężarek dostępnych jest od ręki z magazynu. Dlatego polecamy Państwu serdecznie współpracę, zarówno detal jak również hurt. Współpraca stała z dystrybutorami, serwisami i warsztatami, atrakcyjne warunki. Firma MR Radka to regeneracja turbosprężarek ze sterownikami a także naprawy turbo z modułami elektronicznymi.

Możliwa wysyłka!
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Profesjonalna, tania regeneracja turbosprężarek Mielec

Post autor: Bella »

A skoro już przy turbosprężarkach mowa, to czytałam ostatnio fajny artykuł na stronie internetowej http://motoryzacyjna.com.pl/kupno-nowej ... generacja/. Dowiedziałam się z niego, co się bardziej opłaca - regeneracja takiej turbosprężarki czy też wymiana na nową. Sądzę, że również i Was powinno to zainteresować, polecam ;)
ODPOWIEDZ