Rozlewnia/Nalewarka do płynów dezynfekcyjnych

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Rozlewnia/Nalewarka do płynów dezynfekcyjnych

Post autor: Ezzi »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie wyboru rozlewni/nalewarki do płynów dezynfekcyjnych. Jeśli tak, to liczę na Wasze podpowiedzi i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: Rozlewnia/Nalewarka do płynów dezynfekcyjnych

Post autor: ArkadiuszK0 »

W takim razie zajrzyj na - http://aaatech.pl/rozlewnia-nalewarka-a ... -1289.html gdzie powinieneś znaleźć odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb, przede wszystkim stawiają na najwyższy standard. Dobry zakres cenowy i co najważniejsze efektywność w pracy, dzięki czemu szybko rozlejecie środek do butelek różnej wielkości. Na YT znajdziecie nawet film z tego jak działa, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Rozlewnia/Nalewarka do płynów dezynfekcyjnych

Post autor: Tomik00 »

Ja mam bardzo pozytywne opinie jeżeli chodzi o sprzęt wspomniany przez poprzednika. Dobry sprzęt, dobry zakres cenowy i racjonalne podejście do klienta. Wszystko tak jak być powinno i rozsądny zakres cenowy wybierając "Rozlewnia Nalewarka Acetonu Dezynfekujących Cieczy Pompa Dystrybutor 4 / 6 Nalewaków z Taśmociągiem" której zakres dla jednej pompy: 2 ml - 5000 ml, jednocześnie wysoka dokładność i niskie zużycie energii, a jej moc to 240 W. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Rozlewnia/Nalewarka do płynów dezynfekcyjnych

Post autor: Ezzi »

Super, dzięki ogromne za podpowiedzi. Oczywiście sprawdzę i oby temat jeszcze się rozwinął, to na pewno sobie wszystkie opcje porównam.
ODPOWIEDZ