Prezent na ślub

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
chuteri

Prezent na ślub

Post autor: chuteri »

W ostatnim czasie coraz częściej odchodzimy od kupowania świeżych kwiatów w ramach prezentu ślubnego. Ekskluzywny alkohol czy własnoręcznie stworzony upominek może okazać się dobrą alternatywą na tak uroczystą okazję. W ostatnim czasie mój chrześniak się żenił, więc kupiłam Młodym kosz prezentowy ze słodyczami i alkoholem, który znalazłam na stronie internetowej Napu. Taki prezent na ślub jest praktyczny i posłuży im dłużej niż zwykły bukiet kwiatów ;)
Awatar użytkownika
Lalan
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2019, 14:07

Re: Prezent na ślub

Post autor: Lalan »

Kod: Zaznacz cały

W ostatnim czasie coraz częściej odchodzimy od kupowania świeżych kwiatów w ramach prezentu ślubnego. Ekskluzywny alkohol czy własnoręcznie stworzony upominek może okazać się dobrą alternatywą na tak uroczystą okazję. W ostatnim czasie mój chrześniak się żenił, więc kupiłam Młodym kosz prezentowy ze słodyczami i alkoholem, który znalazłam na stronie internetowej Napu. Taki prezent na ślub jest praktyczny i posłuży im dłużej niż zwykły bukiet kwiatów ;)
A może po prostu zapytaj młodych, co by im się na start przydało?
_________________________________________
www.belfor.com.pl - osuszanie ścian Łódź
renateczka

Re: Prezent na ślub

Post autor: renateczka »

Ciekawym pomysłem na prezent może być naprawdę delikatna i ładna biżuteria, którą można okrasić stosownym grawerunkiem. Taką biżuterię oferuje sklep Dedicante. Oto link do oferty https://dedicante.pl/153-naszyjniki-literki-life-letters Posiadają biżuterię dla niej, dla niego i dla dziecka. Z pewnością taka wyjątkowa i osobista biżuteria będzie często noszona. Niby drobiazg, a cieszy. Ponadto dla młodej pary można kupić wspólny prezent w postaci przeżyć jak na przykład lot balonem lub degustacja Whisky.
ODPOWIEDZ